Administracja stronami www

Usługa administracji stroną internetową kierowana jest do firm, dla których zatrudnienie wyspecjalizowanej osoby jest zbyt dużym obciążeniem lub firm, które nie czują potrzeby zatrudniania takiej osoby.

Poza zarządzaniem stroną www administrujemy także kontami e-mail. Ustawimy odpowiednie filtry, by zredukować ilość spamu docierającego do skrzynek pocztowych.

Zarządzamy stroną we wszelkich możliwych aspektach. Zapewniamy, iż wszelkie aktualizacje treści będą dokonane w ciągu maksymalnie 24h. Zareagujemy błyskawicznie na wszystkie ewentualne awarie i przywrócimy sprawność stronie. Będziemy także stale monitorować płatności za domenę (po dostarczeniu nam odpowiednich danych) oraz dbać o wykorzystanie najbardziej optymalnego konta hostingowego. Poprawiamy zauważone niedociągnięcia po poprzednikach oraz dodajemy dodatkowe funkcje. O ile to możliwe, poprawiamy ją aby była przyjazna dla wyszukiwarek.

W ramach tej usługi możemy wykonać: aktualizacje, modyfikacje, administrację serwerem hostingowym, optymalizację SEO, zarządzanie kontami e-mail...

Administracja sklepami internetowymi

Posiadamy ogromne doświadczenie z zakresu e-commerce, usługa administracji sklepem pozwala nam realizować nasze pomysły i Państwa zalecenia, by polepszyć prezentację produktu, usprawnić działanie sklepu, zadbać o jego promocję, czego konsekwencją będzie zwiększenie sprzedaży.

Współpracujemy z fotografikami, którzy wykonają profesjonalne zdjęcia Państwa produków. Należy pamiętać, że klient dokonując zakupów w internecie w dużej mierze kieruje się fotografiami produktu udostępnionymi przez sklep, dlatego też należy przyłożyć do nich dużą wagę już na początkowym etapie działania sklepu.

Konsulting internetowy i reklamowy

Wiedza i doświadczenie, które posiadamy, poparte wieloletnią praktyką może być wykorzystane także jako wsparcie konsultanta w trakcie realizacji serwisu lub systemu internetowego. Doskonała znajomość materiałów reklamowych, technik druku pozwala nam właściwie dobrać końcowy produkt do wymagań firmy oraz sprawdzić jakość produktów reklamowych i promocyjnych, które często odbiegają od ogólnie przyjętych norm jakościowych i zamówienia. Pomagamy także w pisaniu zamówień i przetargów, by produkt końcowy był zgodny z oczekiwaniami klienta.

Stała opieka serwisowa

W ramach jednej stałej miesięcznej opłaty zaopiekujemy się Państwa stroną internetową. Cena wyjściowa usługi to 350zł netto za miesiąc administracji stroną (do 8h pracy miesięcznie).Czekamy na kontakt:
+48 696 398 969|biuro@mausa.pl


Jak działamy

Zgłoszenie
Dostarczenie nam danych
Wprowadzenie zmian